Apartmán so sprchovacím kútom a súkromnou terasou

  • 55 m2
  • Max. 2 osôb

Apartmán so vstupom z prekrásnej spoločnej knižnice je spojením prvkov histórie a súčasnosti. Apartmán disponuje dvomi miestnosťami. V prvej miestnosti je komfortne posedenie na oddych pri piecke, či spoločenských hrách, výnimočnosť priestoru upevňuje moderná presklená kúpeľňa so sprchovacím kútom. Toaleta je umiestnená v samostatnej murovanej miestnosti. Druhá izba slúži ako spálňa a je vybavená kvalitnou manželskou posteľou. Z prvej miestnosti apartmánu je samostatný vstup na súkromnú terasu, kde okrem krásneho výhľadu na historické budovy Banskej Štiavnice oceníte aj vlastné sedenie priamo pred apartmánom. Miesto ako stvorené na oddych po trustike, či lyžovačke. Apartmán je vybavený mini chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, WiFi pripojením. Apartmán je určený pre dve osoby.

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ubytovanie pre tretiu osobu na mobilnej prístelke, ktorá je vhodná pre deti do 16 rokov.

Vybavenie kúpeľne: sušič na vlasy, uteráky, osušky a toaletné potreby

Pre svojich hostí máme zabezpečené súkromné parkovanie.

Check in - od 14,00 - do 16,00 hod.
Check out - od 8,00 - do 10,00 hod.

Zvieratá sú povolené za príplatok 10€/noc v jednom konkrétmom apartmáne a to v Apartmáne s vaňou a súkromnou terasou.

Deti do nedovŕšených 3 rokov bývajú u nás na zdieľanom lôžku bez poplatku.
Deti od 3 do nedovŕšených 16 rokov vieme v niektorých aparmánoch ubytovať na pohyblivej prísteľke za dopatok 15€/noc.

Parkovanie pre našich hostí máme zabezpečené buď v garáži alebo na parkovisku vzdialenom cca 2 min od vily. Parkovanie je spoplatnené sumou 10€/noc a jeho kapacity sú limitované. Odporúčame Vám si miesto rezervovať predom alebo rovno zakúpiť.