Izba Librum

  • 35 m2
  • Max. 2 osôb

Vila Fontána disponuje troma izbami tohoto typu. Všetky sú priestranné a poskytnú Vám komfort a nezabudnuteľný pocit z pobytu svojim spojením prvkov modernej súčastnosti a histórie. Do izby vstúpite z prekrásnej spoločnej knižnice, ktorú si môžete plnohodnotne užívať pre svoj relax. Takže priestorom, ktorý máte k dispozícii táto izba ponúka pohodlie apartmánu. Priamo v izbe sa nachádza kvalitná manželská posteľ a neprehliadnuteľným prvkom je vstavaná moderná kúpeľňa spojená s toaletou. Izby majú krásny výhľad do záhrady s fontánou, či do okolia prekrásnej historickej Štiavnice. Záhrada je Vám k dispozícii úplne podľa Vašich predstáv. Môžete v nej piknikovať, opaľovať sa, či len tak užívať si zdravý vzduch. Apartmán je vybavený mini chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, WiFi pripojením. Izba je určená pre dve osoby. Tretia osoba je možná na gauči alebo prístelke.

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ubytovanie pre tretiu osobu na mobilnej prístelke, ktorá je vhodná pre deti do 16 rokov.

Vybavenie kúpeľní: sušič na vlasy, uteráky, osušky a toaletné potreby

Pre svojich hostí máme zabezpečené súkromné parkovanie.

Check in - od 14,00 - do 16,00 hod.
Check out - od 8,00 - do 10,00 hod.

Zvieratá sú povolené za príplatok 10€/noc v jednom konkrétmom apartmáne a to v Apartmáne s vaňou a súkromnou terasou.

Deti do nedovŕšených 3 rokov bývajú u nás na zdieľanom lôžku bez poplatku.
Deti od 3 do nedovŕšených 16 rokov vieme v niektorých aparmánoch ubytovať na pohyblivej prísteľke za dopatok 15€/noc.

Parkovanie pre našich hostí máme zabezpečené buď v garáži alebo na parkovisku vzdialenom cca 2 min od vily. Parkovanie je spoplatnené sumou 10€/noc a jeho kapacity sú limitované. Odporúčame Vám si miesto rezervovať predom alebo rovno zakúpiť.