Apartmán s vaňou a súkromnou terasou

  • 50 m2
  • Max. 2 osôb

Apartmán so samostatným vstupom z krásnej záhrady Vás očarí svojím pokojom a útulnosťou. Má dve samostatné miestnosti. V spálni sa nachádza kvalitná manželská posteľ a starožitné komody a kachle na tuhé palivo, ktoré umocňujú atmosféru. Vychutnať si dobrú knihu či posedieť pri káve a čaji Vám umožní kvalitná pohovka v samostatnej predsieni, ktorá je ako stvorená na oddych. V apartmáne sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaleta v oddelených murovaných miestnostiach. Apartmán je vybavený kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnou rúrou a WiFi pripojením. V spoločných priestoroch vily môžete s hosťami iných apartmánov zdieľať bohatú knižnicu, na záhrade máte pred apartmánom vyhradenú terasu len pre Vás. Apartmán je pre dve osoby.

V prípade požiadavky Vám radi poskytneme ubytovanie pre tretiu osobu na mobilnej prístelka, ktorá je vhodná pre deti do 16 rokov. 

Vybavenie  kúpeľne: sušič na vlasy, uteráky, osušky a toaletné potreby

Pre svojich hostí máme zabezpečené súkromné parkovanie.

Check in - od 14,00 - do 16,00 hod.
Check out - od 8,00 - do 10,00 hod.

Zvieratá sú povolené za príplatok 10€/noc v jednom konkrétmom apartmáne a to v Apartmáne s vaňou a súkromnou terasou.

Deti do nedovŕšených 3 rokov bývajú u nás na zdieľanom lôžku bez poplatku.
Deti od 3 do nedovŕšených 16 rokov vieme v niektorých aparmánoch ubytovať na pohyblivej prísteľke za dopatok 15€/noc.

Parkovanie pre našich hostí máme zabezpečené buď v garáži alebo na parkovisku vzdialenom cca 2 min od vily. Parkovanie je spoplatnené sumou 10€/noc a jeho kapacity sú limitované. Odporúčame Vám si miesto rezervovať predom alebo rovno zakúpiť.