Dvojizbový apartmán s kuchyňou a knižnicou

  • 90 m2
  • Max. 4 osôb
Apartmán dýchajúci históriou a neopakovateľnou atmosférou. Predstavujeme Vám náš najväčší apartmán, ktorý disponuje  samostatnou obývacou izbou so súkromnou knižnicou,  pohodlnou koženou sedacou súpravou, TV a bezplatnou WiFi. V spálni, ktorej pocit tepla dotvárajú štýlové keramické kachle, si oddýchnete v naozaj kvalitnej manželskej posteli. K apartmánu patrí kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou a vybavenie pre stolovanie celej rodiny. V apartmáne sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta s bidetom. Apartmán poskytne nadštandardné pohodlie pre dvojicu a absolútne komfrotne sa v ňom bude cítiť aj štvorčlenná skupinka, je ako stvorený pre pobyt štvorčlennej rodiny. Ďalšie dve lôžka sú k dispozícii v rámci dennej sedačky, ktorá sa mení na dve samostatné lôžka s plnohodnotnými posteľovými matracmi a sú vhodné ako pre deti, tak pre dospelých.
Celý zážitok z pobytu umocňuje krásna záhrada pri fontáne, kde si nájdete pohodlie na čerstvom vzduchu a načerpáte novú energiu. V tomto apartmáne sa budete cítiť skutočne vzdialení od reality a času, ktorý beží za múrmi tohoto domu. 
 
Vybavenie  kúpeľne:  sušič na vlasy, uteráky, osušky a toaletné potreby
 
Pre našich hostí máme zabezpečené súkromné parkovanie.

Check in - od 14,00 - do 16,00 hod.
Check out - od 8,00 - do 10,00 hod.

Zvieratá sú povolené za príplatok 10€/noc v jednom konkrétmom apartmáne a to v Apartmáne s vaňou a súkromnou terasou.

Deti do nedovŕšených 3 rokov bývajú u nás na zdieľanom lôžku bez poplatku.
Deti od 3 do nedovŕšených 16 rokov vieme v niektorých aparmánoch ubytovať na pohyblivej prísteľke za dopatok 15€/noc.

Parkovanie pre našich hostí máme zabezpečené buď v garáži alebo na parkovisku vzdialenom cca 2 min od vily. Parkovanie je spoplatnené sumou 10€/noc a jeho kapacity sú limitované. Odporúčame Vám si miesto rezervovať predom alebo rovno zakúpiť.