O nás

Spoznajte nás

Tak ako noc ustupuje dňu, ako tma ustupuje svetlu, tak aj staré musí ustúpiť novému. Všetky naše pozitívne myšlienky a činy sa natrvalo zapíšu do pamäte miesta, sú súčasťou jeho génia loci.

Pamäť mesta Banská Štiavnica je tvorená úžasnou históriou a my , jej dedičia jej môžeme dať novú tvár. Dnes bývame v starodávnych domoch , ktoré postavili iní. Dotýkame sa starožitného nábytku , ktorý slúžil iným.

Prečo vlastne máme radi staré veci ?? Možná z nostalgie, radi spomíname na to čo bolo. Predmety, ktoré prešli rukami mnohých generácií majú sentimentálnu hodnotu, atmosféru doby dávno minulej. Staré veci, domy majú neopakovateľný charakter, ukrýva sa v nich nádych romantiky , tajomstva a  krásy.

Pozývame vás

Príďte si vychutnať neopakovateľnú atmosféru pocitov a zážitkov v našich Apartmánoch situovaných v dome z roku 1704 , ktorý dýcha tajomnou atmosférou a romantikou. Strávte príjemné chvíle so svojimi blízkymi v čarokrásnom prostredí záhrady so zurčiacou fontánou.

Jedinečný koncept našich apartmánov Vám ponúka zážitok užiť si čaro minulosti v spojení moderných prvkov, ktoré v interiéroch apartmánov dotvárajú atmosféru tajomna spojenú s minulosťou a súčasnosťou.