Apartmán 1

Informácie

Pondelok- Štvrtok – 140 € 
Piatok –  Nedeľa – 160 €
Pre 4 osoby s podmienkou minimálne 2 noci

Možnosť prístelky v cene 15 € / noc / osoba

Izby sú chránené NANO technológiou-

4x postele

1x kúpeľňa

1x obývačka

Veľkosť 80 m²

Max 4 osoby

Banská Štiavnica

Rezervácia ubytovania

Check in: od 14,00- 16,00 hod každý deň
Check out: do 10,00 hod každý deň

Rezervácia
0907 817 491
0918 44 22 54

Ubytovacie priestory nášho domu sú ako jediné na Slovensku chránené vysoko účinnou nanotechnológiou proti šíreniu infekcie koronavírusu Covid-19 a všetkých ostatných vírusových a bakteriálnych infekcií.

Natreté steny a strop v miestnostiach funkčným náterom FN NANO® vytvára na ich povrchu vysoko účinnú ochranu proti usadzovaniu choroboplodných zárodkov (vírusov a baktérií) vrátane koronavírusu Covid-19.  Vytvorená náterová vrstva vďaka svojej mikro štruktúre účinne zachytáva na svojom povrchu vírusy a baktérie unášané vzduchom a následne ich veľmi účinne eliminuje. Tým od nich zároveň čistí vzduch v miestnosti. Týmto spôsobom sa účinne a dlhodobo zvyšuje ochrana ľudí v miestnosti proti prenosu vírusových a bakteriálnych nákaz, vrátane Covid-19.

Fotokatalytická nanotechnológia využíva energiu svetla, ktorú premieňa na silný čistiaci a antimikrobiálny efekt.

Predstavte si platničku rozžeravenú na teplotu dosahujúcu teploty niekoľko tisíc stupňov Celzia. Pokiaľ na ňu dopadne malý kúsok organického materiálu, vo vzdušnom prostredí okamžite zhorí a rozloží sa až na základní minerálne komponenty. Na platničke sa nič neusadí. Podobne, ale pri izbovej teplote, funguje funkčný náter FN NANO®. Túto schopnosť mu poskytujú mikroskopické kryštáliky polovodiče oxidu titaničitého (TiO2) a fyzikálny jav nazývaný fotokatalýza, poháňaný svetlom.

Ak máte záujem o podrobnejšie informácie,
nájdete ich na stránke:
www.fn-nano.com